Forex obchodníci v týchto dňoch to nemajú s výberom kvalitného brokera ľahké. Z tohto dôvodu sa IC Markets usiluje vyčnievať z davu tým, že ponúka to, čo klienti skutočne chcú. To zahŕňa: Pravé prepojenie ECN s priamym prístupom k medzibankovej likvidite, tesným spreadom, rýchlym a kvalitným plnením a výnimočným zákazníckym servisom.

pociatocny_vklad
pip_spread
finacna_paka
micro_lot_trading

Nižší spread

Naším poslaním je poskytnúť obchodníkom najnižší možný spread počas všetkých trhových podmienok. Investovali sme intenzívne do technológií a vytvárali silné vzťahy s najväčšími a najspoľahlivejšími poskytovateľmi likvidity. Neustále pridávame dodatočnú likviditu do nášho obchodného prostredia True ECN, aby sme obchodníkom priniesli najlepšie možné obchodné podmienky.

Rýchlejšie plnenie

IC Markets využíva hardvér podnikovej triedy na našich obchodných serveroch v dátovom centre NY4 & LD5 v New Yorku a Londýne. Naše obchodné servery sú spolu s našimi ECN poskytovateľmi a poskytovateľmi likvidity v týchto dátových centrách. Dedikovaný optický kríž sa spája s našou ECN a poskytovatelia likvidity zabezpečujú pre našich klientov najnižšiu latenciu a najrýchlejšie možné plnenie objednávok.

Najnovšie technológie

Spoločnosť IC Markets spolupracuje s najlepšími svetovými obchodnými spoločnosťami v oblasti obchodovania, aby vám zabezpečila najkvalitnejšie obchodné prostredie a špičkové obchodné nástroje. Tieto nástroje zahŕňajú: hĺbku trhu (DoM), vstavané monitorovanie spreadu, automatizované zatváranie pozícií s vlastnými šablónami objednávok a viac. Naše aplikácie na obchodovanie na iPhone a Androide boli optimalizované tak, aby vám poskytli najlepšie skúsenosti s mobilným obchodovaním.

Najlepšie obchodné podmienky

Naše obchodné prostredie True ECN bolo vytvorené s ohľadom na obchodníkov. Nemáme žiadne obmedzenia na obchodovanie: bez obmedzenia minimálnej objednávky (obchody môžu byť dokonca zaradené do spreadu), scalping, hedging a automatizované obchodovanie sú povolené. Máme flexibilné možnosti pákovéj ponuky až do výšky 500: 1.

Regulácia

Aktivity IC Markets sú regulované austrálskou Komisiou pre cenné papiere a investície (ASIC) a spĺňajú prísne kapitálové požiadavky. Pri financovaní vášho obchodného účtu sú klientske finančné prostriedky držané na oddelených klientskych trustových účtoch v austrálskych bankách. IC Markets nepoužívajú tieto finančné prostriedky na iné účely ako na udržiavanie rezerv potrebných na pokrytie pozícií otvorených klientmi.